Stavební firmy | Tapety MAX

malířské a tapetářské služby

Stavební firmy

Firmy ze stavebnictví, projektanti

STEMA – stavební firma

  • Provádím rekonstrukce koupelen, bytových jader i celých bytů. Potřebujete nebo hledáte osobu, která zařídí opravy, rekonstrukce a výstavba domů, i na klíč? Omítky vnitřní a omítky vnější. Udělám sádrokartonářské práce, příčky, stropy a podhledy. Zavolejte mi.

Tapety  MAX

  • Tapetování a malování dětských pokojíků, obývacích pokojů, kuchyní. Zabýváme se návrhy a realizacemi (inovací/úprav) interiérů s primárním zaměřením na tapetování a výmalby. Dalšími obory naší činnosti je lepení fototapet, velkoformátových tisků, renovace nábytku za pomoci samolepících folií.

Aquasep.cz – plastové bazény

  • Česká firma a české výrobky. Vyrobíme vám plastový bazén na míru dle přání a možností. Bude-li to třeba, vyrobíme bazén u zákazníka doma. Napište nám a nechte si vypracovat nabídku, nebo zavolejte své požadavky a domluvíme se po telefonu. Nabídfka na bazén přijde e-mailem.

Dětské hřiště Alestra – stavební firma pro dětská hřiště

  • Výroba dětských hřišť od firmy Alestra. Herní sestavy s názven UNI sestavy od Alestry obsahují vše, co si jen může dítě přát. Skluzavky, šplhací desky i samostatné šplhací sestavy, lanové prolézačky, tubusy a různé propojení věžových sestav. Výroba probíhá v Kuřimi u Brna.

Plastové jímky, odpady

  • Výroba plastových jímek a septiků, odpadních nádrží a vodoinstalačních šachet. Budete-li potřebovat zakoupit a vyrobit třeba bazén na míru, můžete se na ně obrátit také. Ve firmě IDEAL PLAST Vám vyrobí na míru i netradiční plastové bazény.

Projektant rodinných domů

  • Chystáte se stavětnebo opravovat dům? Pak potřebujete projektanta, který to vše vypracuje a udělá nákresy, výpočty a případně bude stavební dozor. Jeden z kvalitních projektantů je pan Výleta z Předkláštěří, kousek za Tišnovem.

 Hřiště, fitness, venkovní posilovny

  • Hřiště pro seniory montujeme pro celou ČR – nabídka hřišť pro seniory obsahuje široký výběr posilovacích strojů pro všechny svalové partie. Nejen mladí mohou zdravě žít. Myslíme na seniory
  • Outdoor fitness prvky – Ve světě a konečně i u nás zažívají v poslední době velký boom fitness prvky pro seniory. Protáhnout tělo, zlepšit kondici a fyzičku, to je cílem moderního důchodce.
  • Venkovní posilovací stroje – v současné době patříme k několika málo firmám, které mohou v rámci svých produktů nabízet hřiště pro seniory v rámci městských parků, domů s pečovatelskou službou, rehabilitačních a lázeňských zařízení, ale třeba i dětských hřišť.
  • Výstavba sportovišť – firma Alestra buduje ve městech a obcích hřiště na volejbal, basketbal. Dodáváme streatbalové branky, pinpongové stoly, lanové dráhy, ruské kuželky, ale zajišťujeme i lajnování a oplocení sportovišť.

Instalatéři, sportovní podlahy, technické zařízení budov

 


Random Posts